e-sekretariat:   

 

Biuro karier»W oddziałach

Będąc słuchaczem naszej szkoły możesz skorzystać z bezpłatnego doradztwa zawodowego w Biurze Karier. Nasi Doradcy Zawodowi pomogą Ci określić Twoje mocne i słabe strony oraz predyspozycje do pracy na danym stanowisku. Pomogą także pokierować Twoim rozwojem zawodowym. Doradcy Zawodowi udzielają pomocy w formie indywidualnych porad zawodowych w wyborze zawodu, kierunku kształcenia i szkolenia, uwzględniając przy tym możliwości psychofizyczne i sytuację życiową, a także potrzeby rynku pracy oraz możliwości systemu edukacyjnego. Nasi Doradcy Zawodowi są do Twojej dyspozycji w Biurach Karier funkcjonujących we wszystkich oddziałach Szkoły.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad zawodowych.

BIURO KARIER - BIAŁYSTOK Doradca Zawodowy - mgr Monika Sabasz. Jest do Waszej dyspozycji w każdą środę w godzinach 17.00- 18.00. Każdą wizytę należy uzgodnić telefonicznie pod nr tel. 695-28-27-28 lub e-mail: msabasz@wp.pl

BIURO KARIER - BIELSKO-BIAŁA Doradca Zawodowy - mgr Joanna Piper. Informacje o terminie konsultacji zbiorowych przekazywane będą na bieżąco w sekretariacie i na zjazdach. W celu umówienia indywidualnego terminu prosimy o kontakt z sekretariatem.

BIURO KARIER W BYDGOSZCZY Doradca Zawodowy - mgr Sylwia Nowakowska jest do Waszej dyspozycji w każdy poniedziałek w godzinach 16.00 - 18.00.

BIURO KARIER W BYTOMIU Doradca Zawodowy - mgr Sylwia Stępień jest do Waszej dyspozycji w 1. wtorek miesiąca w godzinach 16.00 - 18.00

BIURO KARIER W CZĘSTOCHOWIE Doradca Zawodowy - mgr Helena Dudzik jest do Waszej dyspozycji w każdy czwartek w godzinach 16.00 - 18.00 (Al.NMP 29, 42-400 Częstochowa) warsztaty tematyczne przygotowujące do wejścia na rynek pracy, samozatrudnienie w 2. i 3. niedzielę miesiąca w godz. 10.00 - 12.00 (ul. Sobieskiego 15, 42-200 Częstochowa).

BIURO KARIER W GDAŃSKU Doradca Zawodowy - mgr Magdalena Majchrzak jest do Waszej dyspozycji w każdy czwartek w godzinach 16.30 - 18.00 (po uzgodnieniu telefonicznym).

BIURO KARIER W GDYNI Doradca Zawodowy - mgr Ewelina Supińska jest do Waszej dyspozycji w każdy czwartek w godzinach 16.00 - 18.00 (po uzgodnieniu telefonicznym).

BIURO KARIER W GLIWICACH Doradca Zawodowy - Anna Dziamara jest do Waszej dyspozycji w każdy czwartek w godzinach 17.00 - 18.00.

BIURO KARIER W KATOWICACH Doradca Zawodowy - mgr Bogusława Lempart-Płonka udziela konsultacji w poniedziałki i czwartki. Każdą konsultację należy wcześniej telefonicznie zarezerwować pod nr.: (32) 781 55 02.

BIURO KARIER W KIELCACH Doradca Zawodowy Dariusz Kustra jest do Waszej dyspozycji w każdy wtorek w godzinach 17.00-18.00.

BIURO KARIER W KRAKOWIE Doradca Zawodowy - Małgorzata Mrugalska jest do Waszej dyspozycji w każdą sobotę w godzinach 08.00 - 12.00 na ul. Studenckiej 12.

BIURO KARIER W LUBLINIE Doradca Zawodowy - Anna Wójcik-Koperwas jest do Waszej dyspozycji po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową.  Kontakt: info@e-pracowniakariery.pl.


BIURO KARIER W ŁODZI Doradca Zawodowy - mgr Katarzyna Sendal. Konsultacje umawiane są indywidualnie, podczas zjazdu oraz w środę- w godzinach popołudniowych. Prosimy o kontakt z sekretariatem w celu umówienia indywidualnego terminu.

BIURO KARIER W NOWYM SĄCZU Doradca Zawodowy jest do Waszej dyspozycji w co drugi czwartek miesiąca od 28 lutego w godzinach 16.00-18.00. Miejsce spotkań: sekretariat szkoły ul. Wyszyńskiego 1.

BIURO KARIER W SOSNOWCU Doradca Zawodowy - Rafał Rał jest do Waszej dyspozycji po uprzednim zapisaniu się w sekretariacie szkoły najpóźniej w środę do godziny 17.00.

BIURO KARIER W SZCZECINIE Doradca Zawodowy - Iwona Sadzik jest do Waszej dyspozycji w każdą środę w godzinach 14.00 - 16.00.

BIURO KARIER W TARNOWIE Doradca Zawodowy - mgr Barbara Tarnopolska jest do Waszej dyspozycji w każdy czwartek w godzinach 16.00 - 17.00 (po uzgodnieniu telefonicznym).

BIURO KARIER W TORUNIU Doradca Zawodowy - mgr Tadeusz Poksiński - konsultacje umawiane są indywidualnie. Prosimy o kontakt z sekretariatem w celu umówienia terminu.

BIURO KARIER W WARSZAWIE Doradca Zawodowy - mgr Lucyna Rosłońska jest do Waszej dyspozycji w każdą środę w godzinach 15.00 - 17.00.

BIURO KARIER W WROCŁAWIU Doradca Zawodowy - mgr Katarzyna Kropidło jest do Waszej dyspozycji po uzgodnieniu telefonicznym tel.: 071 346-03-37.